Keď rozhoduje cena a kvalita, ktorá môže zachrániť životy. Sme tu pre vás aj v náročných časoch.

V čase korona krízy sme si všetci viac ako kedykoľvek predtým uvedomovali dôležitosť práce našich zdravotníkov a lekárov. Keď celý svet zápasil s nedostatkom zdravotníckych pomôcok, ani Slovensko nebolo výnimkou.

Ako Trade Medical pomáha dnes

Uvedomujeme si, aké je dôležité, aby bol zdravotnícky materiál pre nemocnice zabezpečený načas, aby sa plnili dohodnuté záväzky a objednávkyAby bola naďalej poskytovaná kvalita za rozumnú cenu. Plniť naše záväzky, dodávať rúška, ochranné pomôcky a iný potrebný zdravotnícky materiál pre nemocnice sa nám darí aj vďaka obchodným vzťahom s dodávateľmi, ktoré sme budovali posledné roky. Jedným z našich dodávateľov je aj spoločnosť Mindray.

Odkiaľ poznáte Mindray?

Možno ste v médiách zachytili správu o 50 dýchacích prístrojoch od veľkého čínskeho výrobcu pre slovenské ministerstvo zdravotníctva. Výrobca alokoval pre tento kontrakt svoju poslednú voľnú kapacitu. Teší nás, že aj v týchto náročných časoch môže naša firma Trade Medical pomôcť slovenskému zdravotníctvu. Podarilo sa nám to hlavne vďaka dlhodobým nadštandardným vzťahom s čínskou stranou.

Súčasťou dodávky je aj 4-ročný servis a asistencia pri urýchlenom zaškolení obsluhy.

Mindray je jeden z najväčších čínskych výrobcov zdravotníckych prístrojov z oblasti Šen-čen. Firma bola založená už pred troma desiatkami rokov a my sme radi, že máme takého obchodného partnera. Pretože teraz je viac ako inokedy dôležité ponúknuť kvalitu za rozumnú cenu. Celý článok o tejto dodávke si môžete prečítať tu.

Keď výrobca pružne reaguje na dopyt

Vedeli ste, že táto firma vyvinula vďaka skúsenostiam z čínskych nemocníc špeciálny sonograf na boj proti koronavírusu? Vďaka prenosnému sonografu sú lekári schopní vidieť už predsymptomatické štádium pľúcneho endému. Pretože je prístroj ľahký a prenosný, tak je možné prísť s prístrojom za pacientom a nie naopak, čo je v týchto časoch veľkou pomocou. Ľahšie a rýchlejšie sa vydezinfikuje jeden prístroj než celá ambulancia.

Ako to funguje:

  • prenosné modely sonografov sú vo veľkosti tabletu, ktoré vážia okolo 3 kg a batéria vydrží až 2 hodiny práce
  • slúžia na kontrolu pľúcnych funkcií kardiovaskulárneho systému bez potreby presúvať pacienta vrámci nemocnice
  • je možné bezpečne skontrolovať viac pacientov za kratší čas

Firma Mindray robí aj pravidelné webináre pre doktorov na ich webovej stránke.

Ostávame pracovať aj naďalej, neustále dodávame zdravotnícky materiál tam, kde je potrebný, aby lekári mohli pracovať. Vážime si ich prácu a uvedomujeme si aj svoju zodpovednosť v celom procese. Veríme, že túto situáciu všetci spolu zvládneme vzájomnou spoluprácou.

Comments